manikura pedikura

Ruky a nechty sú vizitkou toho, ako sa človek stará o svoje telo a dokážu o ňom veľa prezradiť. Úlohou manikúry je zabraňovať poškodeniam a udržiavať nechty a ruky udržiavané a esteticky príťažlivé. K manikúre neodmysliteľne patria masáže, zábaly, aplikácia rôznych krémov a olejov. Starostlivosti o ruky venujú čoraz väčšiu pozornosť aj muži. Štúdio Relax je cesta k zdravým a krásnym rukám a nohám.

 

Klasická manikúra

Takmer každá žena si touto cestou upravuje nechty doma alebo si ich nechá ošetriť od manikérky. Ide o jednoduchý spôsob ako udržať nechty zdravé a krásne. Takáto manikúra prebieha pomerne jednoducho.

Najprv sa nanesie dezinfekcia, ktorú si rozotrieme na ruky a nechty. Ďalej použijeme zmäkčovač kožičky, ktorý kožičku zmäkčí a následne použijeme   tzv. pusher (zatláčač kožičky), ktorým zatlačíme kožičku opatrne, aby sme nepoškodili nechtové lôžko a neporezali zákazníčku. Voľakedy sa kožička odstihávala, dnes sa len zatlačuje, príp. sa odstrihne len nadbytočná časť po zatlačení. Ďalej nechty opílime do požadovaného tvaru. Najčastejšie sa nechty pílnikujú do oblého tvaru, ktorý kopíruje koniec prstu. Niektoré ženy však dávajú prednosť rovnému zapilovaniu nechtov, tzn. že necht uprostred zapílime tak, aby nebol vôbec zaoblený. Vyskúšať môžeme oba spôsoby a zvolíme si ten, ktorý nám najviac vyhovuje. Po zapílovaní nechtov nanesieme olejček, ktorý jemnými krúživými pohybmi vmasírujeme do nechtovej kožičky, dáme krém a rozotrieme. Nanesením krému je manikúra hotová.

Japonská manikúra

Japonská manikúra alebo “P-Shine” je spôsob ako udržať nechty nielen krásne, ale aj zdravé. Jej hlavným princípom je vlastne leštenie nechtov. Tento spôsob manikúry vznikol pred monohými storočiami v Japonsku. Názov P-Shine pochádza od Tokijskej firmy, ktorá sa od roku 1958 venuje výrobe produktov pre túto metódu. V dnešnej dobe sa stáva P-Shine hitom po celom svete. Je to predovšetkým vďaka prirodzenému vzhľadu a pozitívnemu vplyvu na zdravie nechtov. Naviac celá metóda využíva čisto prírodné produkty ako sú včelí vosk, materia kašička, kremičitá hlinka alebo prášok z lastúr.

Japonská manikúra je vhodná pre mužov aj ženy, ktoré chcú mať svoje nechty na pohľad dokonalé. Výsledok sa vzdialene podobá klasickej manikúre s použitím bezfarebného laku. Nechy sú však touto procedúrou aj ošetrené. Technika P-Shine nechty vyživuje, dodáva im vitamíny, podporuje prekrvenie a rast nechtov, spevňuje ich a povrchovo chráni. Hodí sa pre zle rastúce, lámavé a rozštiepené nechty. Na japonskú manikúru sa nelakuje a neodporúča sa pre zničené alebo tenké nechty.

Francúzska manikúra

mani pedi 2Francúzska manikúra dnes patrí k bežným spôsobom ako skrášliť nechty. Mnoho žien na ňu nedá dopustiť, pretože vyzerá prirodzene, upravene a hodí sa ku každému oblečeniu aj farbe. Je to v podstate len biely prúžok na konci nechta. Tento prúžok však dokáže necht neuveriteľne skrášliť. Zvyšok nechta je nalakovaný jemne ružovým lakom.
Celá francúzska manikúra býva ešte zafixovaná bezfarebným lakom, ktorý predĺži jej trvanlivosť. Nechty s francúzskou manikúrou vyzerajú dlhšie a zdravšie.

Gélové nechty

Veľkou výhodou gélových nechtov je ich odolnosť, pružnosť, možnosť vymodelovať ich do rôznych tvarov, sú priedušnejšie v porovnaní s akrylovými, vyzerajú prirodzenejšie a ich variabilita siaha tam, kde aj ženská fantázia. Ak teda nemáte pekné nechty od prírody alebo by ste mali rady zaujímavý vzhľad a tvar, potom sú gélové nechty pravým riešením.

Súčasné gélové systémy na modelovanie nechtov sú vyrobené bez kyselinových materiálov, a to dáva možnosť dlhodobého nosenia, bez nežiadúceho vplyvu na zdravie. Gélové nechty sa môžu aplikovať na akúkoľvek veľkosť i tvar nechta.

Gél lak

Nič nie je jednoduchšie ako získať krásnu manikúru, ktorá vydrží na nechtoch aj dva týždne  bez škrabancov, olupovania a straty lesku ako s použitím gél laku. Hlavnou výhodou tejto metódy je jednoduchosť aplikácie, dokonalý vzhľad a trvácnosť.

Fotogaléria

Cenník

MANIKÚRA – ošetrenie rúk

Názov službyTrvanie doCena 
Manikúra   60 minút 15,00 € Objednať Darčekový poukaz
Odlakovanie nechtov rúk     1,00 €  
Štandardné lakovanie   15 minút   2,00 € Objednať Darčekový poukaz
Gél lak   60 minút 25,00 € Objednať Darčekový poukaz
Gélové nechty 120 minút 35,00 € Objednať Darčekový poukaz
Dolievka – gélové nechty   90 minút 25,00 € Objednať Darčekový poukaz
Japonská manikúra   45 minút 25,00 € Objednať Darčekový poukaz
Francúzska manikúra   60 minút 15,00 € Objednať Darčekový poukaz

RELAX štúdio

+ 421 904 255 246

info@relax-studio.sk

Hurbanova 5, Ružomberok

Sledujte nás

Otváracie hodiny

pondelok - piatok 8:00 - 18:00 
sobota  na objednávku
mimo otváracích hodín po dohode